Aktualne promocje

Na poniższej stronie prezentujemy zestawienie wszystkich aktualnych akcji promocyjnych dostępnych na platformie ŚwiatOpału.pl.

Bonus na start

Bonus na start

Ceny węgla w ostatnich latach mocno szaleją. Chcesz jako pierwszy wiedzieć o promocjach i nowych produktach? Zapisz się na nasz newsletter. Za zapisanie się do listy mailingowej otrzymasz jednorazowo 20 zł na zakupy materiałów opałowych dostępnych na naszym portalu. Skorzystaj już dziś!

Zapisz się!
Carbosmar

Łap Carbo-okazję

Przy zakupie każdych 2 ton dowolnego ekogroszku dostępnego na Naszej platformie (tj. ekogroszek VOLCANO, ekogroszek Wesoła Mysłowice Broda-Trans, ekogroszek Czarna Perła, ekogroszek Sztygar ULTRA, ekogroszek Stabek), jako zarejestrowany użytkownik, otrzymasz kod rabatowy, który pozwoli Ci na darmowy zakup 1l CARBOSMARU.

Regulamin promocji znajdziesz klikając tutaj.
Program Polecasz-Zyskujesz

Program Polecasz-Zyskujesz

Za każdorazowe "skuteczne" polecenie naszej platformy opałowej możesz otrzymać rabat. Wystarczy wykonać kilka łatwych kroków, by polecić nasz sklep z opałem swoim Znajomym. Następnie jeżeli dana osoba skorzysta z polecenia i dokona zakupu na ŚwiatOpału.pl, to Ty jako osoba polecająca otrzymasz specjalny rabat od pierwszego zamówienia Twojego znajomego.

Więcej szczegółów