×

Aktualne promocje

Na poniższej stronie prezentujemy zestawienie wszystkich aktualnych akcji promocyjnych dostępnych na platformie ŚwiatOpału.pl.

Bonus na start

Bonus na start

Ceny węgla w ostatnich latach mocno szaleją. Chcesz jako pierwszy wiedzieć o promocjach i nowych produktach? Zapisz się na nasz newsletter. Za zapisanie się do listy mailingowej otrzymasz jednorazowo 20 zł na zakupy materiałów opałowych dostępnych na naszym portalu. Dodatkowo otrzymasz darmowego e-booka. Skorzystaj już dziś!

Zapisz się!
Carbosmar

Łap Carbo-okazję

Przy zakupie każdych 2 ton dowolnego ekogroszku dostępnego na Naszej platformie (tj. ekogroszek VOLCANO, ekogroszek Wesoła Mysłowice Broda-Trans, ekogroszek Czarna Perła, ekogroszek Sztygar ULTRA, ekogroszek Stabek), jako zarejestrowany użytkownik, otrzymasz kod rabatowy, który pozwoli Ci na darmowy zakup 1l CARBOSMARU.

Regulamin promocji znajdziesz klikając tutaj.
Program Polecasz-Zyskujesz

Program Polecasz-Zyskujesz

Za każdorazowe "skuteczne" polecenie naszej platformy opałowej możesz otrzymać rabat. Wystarczy wykonać kilka łatwych kroków, by polecić nasz sklep z opałem swoim Znajomym. Następnie jeżeli dana osoba skorzysta z polecenia i dokona zakupu na ŚwiatOpału.pl, to Ty jako osoba polecająca otrzymasz specjalny rabat od pierwszego zamówienia Twojego znajomego.

Więcej szczegółów