Obraz1

Opał w sieci - kalkulator zużycia opału

8 grudzień 2017

Wydatki pod kontrolą

Prawdopodobnie każdy z nas lubi mieć wydatki pod kontrolą. Najczęściej w trosce o budżet domowy z góry planujemy na co w pierwszej kolejności przeznaczymy ciężko zarobione pieniądze. Wyszliśmy na przeciw tym potrzebom i stworzyliśmy innowacyjne narzędzie ułatwiające kontrolowanie wydatków na opał. Koniecznie zapoznaj się z tym artykułem. 

Kalkulator zużycia

Od jakiegoś czasu nasza platforma posiada specjalną funkcjonalność tzw.: kalkulator zużycia. Pozwala on na obliczenie szacunkowej ilości opału potrzebnego do ogrzania domu. Komu szczególnie przyda się ta funkcja? Przede wszystkim tym, którzy mają już domy i nie potrafią określić średniego zużycia odpowiedniego materiału opałowego, jak również i tym, którzy są w trakcie budowy. 

Jak skorzystać z kalkulatora?

Wystarczy wykonać kilka kroków, by dowiedzieć się, jaki jest szacunkowy koszt ogrzewania Twojego domu.

1. Wejdź na stronę światopalu.pl,

2. W sekcji SKLEP/PRODUKTY wybierz opał, który Cię interesuje,

3. Przewiń stronę z produktem, aż do momentu, w którym pojawi się kalkulator,

4. Określ:

  • typ twojego domu
  • sprawność pieca
  • powierzchnię domu
  • preferowaną temperaturę

5. Kliknij: "oblicz zużycie" i dowiedz się prognozowanego zużycia danego opału w Twoim domu na określony czas (dzień, miesiąc, sześć miesięcy).

Pamiętaj jednak, że zużycie faktyczne może się nieco różnić od prognozowanego. Warto wziąć także pod uwagę fakt, iż kalkulator obliczy prognozę zużycia paliwa wyłącznie dla potrzeb centralnego ogrzewania. 

Kalkulator zużycia - korzyści użytkowania

Nasz sklep z opałem wychodzi na przeciw Twoim potrzebom. Dzięki temu innowacyjnemu podejściu przeniesiesz ogrzewanie swojego domu na wyższy poziom. W konsekwencji będziesz mógł odpowiednio wcześniej planować swoje wydatki, a także dokonasz właściwych zakupów. Oczywiście nie bez znaczenia pozostaje także kwestia odpowiedniego palenia zakupionym opałem. Warto nauczyć się jak w pełni wykorzystywać jego potencjał. 

Pobierz jeden z dwóch darmowych e-book`ów, które poszerzą Twoją wiedzę z zakresu palenia węglem. W zależności od wyboru e-booka:

a) zdobędziesz wiedzę o poszczególnych gatunkach i typach węgla i ich jakości; dowiesz się jak wybrać najbardziej opłacalny produkt (przy czym ten najtańszy w zasadzie nigdy nie jest najlepszym wyborem); oraz nauczysz się jak właściwie palić w kotle zasypowym,

b) dowiesz się na co przede wszystkim zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniego paliwa dla kotła; odbierzesz cenne wskazówki, które pomogą Ci zmniejszysz koszty ogrzewania; a także zdobędziesz wiedzę o tym jaki opał przeznaczony jest do danego rodzaju źródła ciepła. 

Wybierz darmowy poradnik dostosowany do Twoich potrzeb. Korzystaj z dostępnych narzędzi i rób zakupy odpowiednie do Twoich potrzeb. 

 

wróć do listy tematów