Nie palisz pieniedzmi

Opał od sprawdzonych dostawców.

8 maj 2018

SPRAWDZONY DOSTAWCA 

Jak ważny dla Ciebie jest wybór dostawcy? Jeśli w grę wchodzi ogrzanie domu i wody, co jest równoznaczne ze stworzeniem dobrych warunków dla Twojej rodziny - wybór sprawdzonego dostawcy powinien być dla Ciebie bardzo istotny. Zatem, gdy opalasz dom węglem koniecznie weź pod uwagę kilka czynników opisanych w tym artykule. 

Opał od sprawdzonych dostawców

Większość osób, która opala swoje „cztery kąty” węglem z przerażeniem patrzy na wzrost jego ceny. Prawdopodobnie również Ty martwisz się tą kwestią. Przeciętna Rodzina na ogrzanie domu do 100 m kwadratowych ponosi wydatek rzędu pięć tysięcy złotych. Nie jest to mała kwota zważywszy na to, że mowa tutaj o kosztach poniesionych w czasie trwania jednego sezonu zimowego. Trzeba przyznać, że biorąc pod uwagę średnie zarobki w Polsce - zakup opału to duży wydatek. Niestety ceny nieubłaganie z roku na rok idą w górę. Właśnie z tego powodu, by ratować budżet domowy, coraz częściej zdarza się, że szukamy sklepu z węglem, który oferuje najtańszy opał w sieci.

 Pamiętaj! Tani opał nie zawsze znaczy dobry!

Opał od sprawdzonego dostawcy - gwarancja sukcesu

Jeśli kupując opał sugerujesz się tylko jego niską ceną, to tak naprawdę możesz doprowadzić do sytuacji, w której stracisz nawet kilkaset złotych. Z czego to wynika? Często węgiel kupiony po "okazyjnej" cenie jest po prostu niskiej jakości lub jest wręcz bezwartościowy. Może się okazać, że mimo, że z pozoru oszczędzasz pieniądze, to w rzeczywistości tracisz kilka razy tyle. Ze względu na niską wartość opałową tani węgiel nie odda tyle ciepła ile kupiony drożej.  Dlatego kupuj rozsądnie! Jeśli nie chcesz stracić kupuj opał od sprawdzonych i rzetelnych dostawców. Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie z opałem.

Czego możesz się spodziewać po zakupach w naszym sklepie

  • darmowa dostawa na terenie całego kraju,
  • opał solidnie zapakowany,
  • szeroki asortyment węgla - dzięki czemu sam zdecydujesz, który z dostępnych w sprzedaży spełnia Twoje kryteria.

Jeśli nie potrafisz sam podjąć decyzji zadzwoń, a nasi Konsultanci na pewno chętnie Ci pomogą i dobiorą opał idealny dla Twojego domu!

 

wróć do listy tematów